Pumech - z tradycją w nowoczesność

Pumech Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem sprawdzonym na rynku produkcji różnego rodzaju konstrukcji stalowych o wysokiej jakości, cieszącym się zasłużoną renomą i zaufaniem klientów zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Nasza firma z siedzibą na terenie Bytomskiego Parku Przemysłowego, powstała w 1998 roku w wyniku przekształcenia służb mechanicznych Orzeł Biały S.A. w Bytomiu i obecnie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Orzeł-Biały S.A., notowanej na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Mamy do dyspozycji wyposażone w nowoczesny sprzęt hale produkcyjne, dzięki czemu zapewniamy szeroką gamę profesjonalnych rozwiązań dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Wysokie wymagania, jakie stawiają przed nami nasi zleceniodawcy dotyczące jakości produkowanych wyrobów, terminowości dostaw, sumiennego i rzetelnego wywiązywania się z zawartych umów skutkują koniecznością nieustannego podnoszenia kwalifikacji i poziomu świadomości naszej załogi oraz ciągłej modernizacji parku maszynowego i inwestowania w firmę.

Spółka produkuje konstrukcje na zlecenia odbiorców zarówno krajowych, jak i zagranicznych m.in. z Niemiec, Holandii, Szwajcarii.

Kliknij aby pobrać folder o firmie.

Go to top